Блутут Ресивер – Bluetooth V3.0 Wireless Stereo Audio Music Receiver 3.5mm Handsfree Car AUX

Bluetooth USB Dongle

230 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003774 Категорија

Опис

Bluetooth верзија 3.0 + EDR
Класа 2, домет 10м
Поддржува стерео профил A2DP
3,5 мм стерео влезен приклучок
Режим на спиење за заштеда на енергија
Безжичниот музички приемник се поврзува со 3,5 милиметарски приклучок за слушалки.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра