Блутут – Bluetooth USB Dongle V4.0 CSR Dual Mode

Bluetooth 4.0 Micro USB Dongle

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003773 Категорија

Опис

Мини USB Bluetooth 4.0 адаптер со голема брзина до 3Mbps. Едноставно спарување, добри карактеристики против заглавување, нема потреба да го намалувате возењето. Пренос со Bluetooth во двоен режим. Може да се избере ниска моќност од 1,2 до 3,6 VI/O. Поддршка за гласовни податоци со Bluetooth.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра