Конектор/Адаптер – Nedis AC-012G CAGP22945BKG Stereo Audio Adapter

3.5 mm Male | 2x 3.5 mm Female | Gold Plated | Straight | ABS | Black |

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 101117 Категории ,

Опис

3,5mm стерео приклучок во 2 x 3,5mm стерео приклучок.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра