Nedis Апарат за варење јајца KAEB110EWT

7 Eggs | Measuring Cup | Warning signal | Auto switch off | White

1,090 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100774 Категорија

Опис

Капацитет за варење јајца: 7 јајца | Мерна чаша | Предупредувачки сигнал | Автоматско исклучување | Бела боја.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра