Тостер – Nedis KABT150EBK

2 Slots | Browning levels: 6 | Black

1,360 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100786 Категорија

Опис

• Тостер (700 вати) погоден за 2 кришки леб • 6 поставки за печење за вашиот омилен тип на тост • Функција за откажување за да престанете да тостирате кога сакате • Удобен сад за трошки што се отвора за лесно чистење •

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра