Гурманска Скара – Nedis FCRA210FBK2 Gourmet / Raclette

Grill | 2 Persons | Spatula | Non stick coating | Rectangle

1,440 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100771 Категорија

Опис

• Совршена гурманска скара за 2 лица
• Отстранлива плоча за скара (димензии 23 x 10 cm)
• Прекинувач за вклучување/исклучување со индикаторско светло за безбедно користење
• Грејач од нерѓосувачки челик
• Пластично куќиште отпорно на топлина со ладни рачки на допир
• Лесно се чисти благодарение на деловите што можат да се мијат во машина за садови
• 2 грил тави со нелеплив слој и 2 дрвени шпатули

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра