Глувче – HP Mouse 1000 Црна Боја

Silent 1200 DPI USB Black

580 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004846 Категорија

Опис

HP 1000 Wired Mouse, црно жичано оптичко глувче со должина на кабелот од 1,5 метри, USB, Резолуција 1200 dpi/cpi

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра