mk Macedonian

Mouse MS FOCUS M123 Wireless Blue

Wireless Mouse

260 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004244 Категорија

Опис

MS FOCUS M123 безжичен оптички глушец, со 2 копчиња и скрол, USB порта, опсег 6-10m, резолуција 1200 DPI, сина боја

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра