Компјутерско Глувче – GMWD100BK Nedis Gaming Mouse

Gaming Mouse | Wired | Illuminated | 1600 DPI | 6 buttons

590 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004977 Категорија

Опис

Глувче за игри | Жичен | Осветлено | 1600 DPI | 6 копчиња

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра