Глувче – Mouse Gembird Wireless MUSW-4B-04 Optical 1600DPI Black

Mouse Wireless

270 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005804 Категорија

Опис

Безжичен оптички глушец со 4 копчиња со USB нано-приемник копче CPI за брзи промени во резолуцијата (800 – 1600 DPI) Спецификации Безжична технологија: 2,4 GHz, GFSK RF модулација, 80 канали, 32-битен.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра