Глувче – Mouse LC-Power Gaming Mouse M717 LED

LC-Power Gaming Mouse

320 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002309 Категорија

Опис

LC-Power Mouse m717LED, игри, 3-копчиња, 1000Dpi, разнобојно LED осветлување, 1,5m кабел, црна боја.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра