Читач на Картички – Nedis CRDRU2300BK Card Reader All-in-One USB 2.0

All-in-One | USB 2.0

390 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002242 Категорија

Опис

• Читач на мемориски Картички, ги поддржува најпопуларните мемориски картички
• Компактен дизајн, идеален за луѓе кои многу патуваат
• Поддржува M2/MS/MS-PRO/MS-DUO(PRO)/MICRO-SD(HC)/SD(-HC)/MMC/RS-MMC/MINI-SD(-HC)
• Вклучи и пушти / Plug and play

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра