Читач на Картички – Micro SD card reader / tiny USB drive FD2-MSD-3

Читачи на мемориски картички

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005894 Категорија

Опис

Интерфејс: USB 2.0 Поддржува: MicroSD, вклучувајќи SDHC до 32 GB Пренос на податоци: макс. 25 MBps во зависност од класата на брзина на картичката.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра