Читач за Картички – POWERMASTER PM-6052 4 SLOT CARD READER + 3 PORT USB 2.0 MULTIPLIER

Читачи на мемориски картички и USB HUB

370 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002906 Категорија

Опис

Број на USB порти: 3 порти Влез на читач на картички: 4 Ниска потрошувачка на енергија. Мемориска картичка: MS/MS PRO DUO/SD/MMC/M2/Micro SD(TF)

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра