Конектор – MDC-005

Конектори

45 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003257 Категорија

Опис

DIN 5-пински Машки конектор.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра