MDC-005

Конектори

45 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003257 Категорија

Опис

5P MINI DIN PLUG

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра