mk Macedonian

LUM-WKLS40

Конектор

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003233 Категорија

Опис

3.5mm. Jack Stereo Angle

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра