Конектор – LUM-NESJ21

Конектори

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002933 Категорија

Опис

Colour Black Stereo / Mono Mono Cable Protector No Mounting Soldering Type Connector Gold Plated No Connection 1 Power Male Packaging Bulk Housing Material Plastic Diameter Contact 2.1 mm Logistic dimension

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра