Лед Лента – LT-73 LED Lenta za Tesla 32″-1

TESLA 32"

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100323 Категорија

Опис

LED Lenta za TESLA 32" Должина: 606mm 7 диоди / 3V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра