LT-325 LED Lenta za FOX 40″-3

FOX 40"

550 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100972 Категорија

Опис

Должина: 792mm
12 диоди / 3V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра