Лед Лента – LT-16 LED Lenta za LG LED TV 42″ B

LED Позадинско Осветлување

280 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 010345 Категорија

Опис

ДОЛЖИНА: 427mm / 4 ДИОДИ / 6V КОМПЛЕТОТ СОДРЖИ: LT-15 / Ax4 LT-16 / Bx4

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра