Лед Лента – LT-138 ЛЕД ЛЕНТА ЗА PHILIPS 32″-2

LED LENTA

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004845 Категорија

Опис

LED LENTA ZA PHILIPS 32"-2 ДОЛЖИНА: 575mm 6 ДИОДИ / 6V ВО ТЕЛЕВИЗОРОТ ИМА 2 ЛЕНТИ НАПОМЕНА: ПРИ ВГРАДУВАЊЕ НА LED ЛЕНТИТЕ ЗА PHILIPS 32"-2 (LT-138) ОБАВЕЗНО ПРЕГЛЕДАЈТЕ ГО УПАТСТВОТО НА СЛИКА 4 !!!

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра