Кабел за Звучници – LSP-052LC Goobay Speaker Cable transparent CCA cable diameter 2 x 4.0mm GB-SKU: 15021

Speaker Cable transparent CCA

65 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002166 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДЕН МЕТАР!!! GOOBAY обезбедува совршена електронска дополнителна опрема за поврзување на вашата потрошувачка електроника како што се звучници, засилувачи и звучни системи. Нашите производи пренесуваат сигнали со врвен квалитет за одличен звук.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра