Леткум – Letkum so Regulacija GORDAK 936A

Леткум со Регулација

2,650 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005715 Категорија

Опис

Моќност: 50W Излезен напон: 24V/AC Температура: 220C-480C Обем на фигура: 120mm93mm170mm Тежина: 4Kg.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра