Леткум – HQ-SOLDER/4EC

Леткум

2,240 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005714 Категорија

Опис

• Влезен напон : 220V / 50Hz AC • Излезна моќност: 23W • Опсег на Темп.: 150 – 420°C • Димензии: 100x53x90mm • Тежина: 30 гр. • Врв за лемење: HQ-TIP401

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра