mk Macedonian

LED Sijalica E27 9W 765lm 6500K CTORCH

LED Сијалица

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 490818 Категорија

Опис

LED/9W/E27/6500K 220V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра