Сијалица – LED 11W 1200lm HY/LED/A60/11W/E27/6500K Hyundai

LED Сијалица

70 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 490818 Категорија

Опис

ЛЕД СИЈАЛИЦА 11W 1200lm HY/LED/A60/11W/E27/6500K

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра