Диода – LED Cree 1W 3-3.4V 90LUM 350mA

LED Dioda

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010277 Категорија

Опис

1W Боја што емитува: Бела, лумени: 90LM Излезен напон: 3V-3,4V Ампеража: 250mA-300mA . Емитува Температура на боја: 6000-6500K

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра