Сијалица – LAMP S45HQ

Сијалица ГЛОБЕ

70 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 009774 Категорија

Опис

-Моќност: 100W -Тип: Глобус -Фасонка: E27 -Енергетска класа: E

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра