Сијалица – LAMP DL870B

8V 70mA

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005399 Категорија

Опис

Сијалица: 8V 70mA Сина

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра