Сијалица – LAMP 624

Pre-focus 2.4 V 500 mAh

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005729 Категорија

Опис

Дијаметарx Должина: 11.5 x 30.5 mm Volts: 2.4 V Amps: 500 mA

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра