L4959

Интегрални Кола

225 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007948 Категорија

Опис

2x12V/1,3A/0,8A, 8,6V/0,6A, 5,6V/0,25A

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра