L293C-ST

Интегрални Кола

65 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007947 Категорија

Опис

Low-Power, Low-Offset Voltage,
Dual Comparators

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра