L2722

Интегрални Кола

15 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007410 Категорија

Опис

Dual, lo-drop, hi-power, 28V, 1A

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра