Капаче за Потенциометар – KNOB ZK-5111.16 Red/Black

Knob 16.8×6мм

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008716 Категорија

Опис

Капаче за потенциометар 16.8×6мм

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра