Капаче за Потенциометар – KNOB ZK-5115.16 Yelow/Black

16.8x6mm

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008717 Категорија

Опис

Капаче за потенциометар 16.8x6mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра