Капаче за Потенциометар – KNOB ZK-5109.15 White/Black

Knob ф15mm

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008718 Категорија

Опис

Капаче за потенциометар ф15mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра