KN-DVBT-IN30

K?NIG Дизајн DVB-T Aнтена

830 ден

Достапност:

❌ Нема на залиха

Шифра: 005768 Категорија

Опис

Марка König
Tип ТВ
Локација Внатрешна
Димензии 17 x 14 x 2 cm
Фреквенциски Банд DVB-T
Подрачје 22 dB(A)
Напон 5DC V
Боја Сива
Должина на Кабелот 150 cm
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра