Аудио/Видео Кабел во Котур – KN-AC003R

Speaker Cable on Reel 3x 0.14 mm? 100 m Black

38 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005778 Категорија

Опис

• Проводници: 3×0.14mm2 • Структура: 18/0.1+32/0.1*3

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра