Аудио Кабел во Котур – KN-AC001R

Speaker Cable on Reel 2x 0.14 mm? 100 m Black

34 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003480 Категорија

Опис

• Проводници: 2×0,14 mm2 • Структура: 18/0.1+45/0.1×2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра