Термо Собирачко Црево – KKZW 19.1/9.5 1200ММ

Shrinkable Tubes 19.1 mm 1 m Black

160 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008464 Категорија

Опис

Огноотпорно термособирачко црево, кое по загревањето го намалува својот пречник на половина.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра