Термо Собирачко Црево – KKZW 12.7/6.4 1200MM

Shrinkable Tubes 12.7 mm 1 m Black

120 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008463 Категорија

Опис

Огноотпорно термособирачко црево, кое по загревањето го намалува својот пречник на половина.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра