KIA6210AH-KEC

Интегрални Кола

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006146 Категорија

Опис

2x NF-E, 2x 19W(13,2V/4R), Ucc=9..18V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра