KIA6040P-KEC

Интегрални Кола

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007403 Категорија

Опис

Portable Cass., AM/FM-ZF, Ucc=3..8V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра