Тастатура HELLO HL-18742 STANDARD USB Black

Standard keyboard

240 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005875 Категорија

Опис

Интерфејс: УСБ компатибилен оперативен систем: Windows 2000, XP, Vista, Win7, Win10 Број на копчиња: 109 жичен Тип: Q тастатура Повеќе практична со меки копчиња Работна влажност: 10% + 95% RH Траење на тастатурата: 10.000.000

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра