Тастатура P9 Mini Wireless

Wireless keyboard

650 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003747 Категорија

Опис

2,4G мини безжична Qwerty тастатура, комбо подлога за допир со USB интерфејс адаптер и 68 копчиња.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра