Тастатура White Shark Gaming Viking 2 Metal RGB

FULL-SIZE GAMING KEYBOARD

730 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004585 Категорија

Опис

104 копчиња . Мембрански копчиња со 10.000.000 притискања, работен век.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра