KA9258D

Интегрални Кола

45 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009281 Категорија

Опис

SMD, CD, 4-Channel Motor Driver

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра