KA7500B-SSU

Интегрални Кола

50 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008250 Категорија

Опис

S-Reg Ctrl., +5V, 0,25A, -20..+85°

Замена: TL494, µPC494

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра