KA3882-SSU

Интегрални Кола

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007943 Категорија

Опис

PWM Ctrl., 0,1A, ..500kHz, 0..+85°

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра