KA2212-SSU

Интегрални Кола

45 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007393 Категорија

Опис

NF-E, 14V, 0,5W(6V/8R)

Замена: AN 7112, LA 4140, TA 7313(AP)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра