KA22065-SSU

Интегрални Кола

35 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007397 Категорија

Опис

2x NF-E, 20V, 2×2,5A, 2×4,6W(12V/4R)

Замена: TA8207K

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра